Pronájem

Adrenalinové zážitky s prezentací Vaší společnosti.

V této kapitole bychom Vám chtěli představit náš produkt, který Vám může umožnit silné adrenalinové zážitky spojené s automobilovými závody, případně spojené s originální prezentací Vaší společnosti.

Je určen těm, kteří si chtějí vyzkoušet jízdu automobilem na hranici jeho možností a na stejných okruzích, na kterých prohánějí své stroje závodníci světových kvalit. Zároveň těm, kteří touží zažít na vlastní kůži atmosféru a týmovou spolupráci při automobilových závodech. Toto všechno nabízí náš produkt ve spojení s co nejmenším finančním a pochopitelně I fyzickým rizikem.

Možnost takových zážitků, a zároveň prostor pro propagaci Vaší společnosti, poskytuje účast na amatérských vytrvalostních závodech, které organizuje firma Auto Rally Cross s.r.o. Tyto okruhové závody se uskutečňují již devátou sezónu pod názvy Le Brno a Le Most na obou českých okruzích a od roku 2010 se seriál přesouvá také na čerstvě otevřený Slovakiaring, nedaleko Bratislavy.

Podrobnější informace o těchto soutěžích, včetně bohaté fotogalerie a pravidel můžete najít na internetových stránkách pořadatele. www.arcbrno.cz

K účasti na těchto závodech je dle pravidel možné použít i rodinný sedan, nebo firemní limuzínu v plné výbavě, nicméně použití takových vozidel není optimální. Potěšení z každého sportovního výkonu je přímo závislé nejen na vhodnosti použitého náčiní, ale i velikosti finančních rizik spojených s jeho potenciálním poškozením.

Vhodnější volbou je proto automobil, vyhrazený a upravený k závodění na okruzích. Pořízení, úprava a následná péče o takový automobil, jsou však finančně a časově náročné, protože kromě samotného vozidla jsou zapotřebí nejen vhodné prostory s odpovídajícím technologickým vybavením, ale i tým lidí, kteří o autech a jejich záludnostech vědí tolik, aby byli schopni automobil na samotný závod připravit. Domníváme se, že právě tato finanční a časová náročnost odradí velkou část potenciálních zájemců, kteří by rádi spojili propagaci firmy s poměrně bezpečným sportovním svezením.

Proto jsme připravili ve spolupráci s organizítorem vytrvalostních amatérských závodů produkt, který má za cíl zjednodušit zájemcům účast na jeho podnicích.

Technicko organizační zajištění účasti teamu na amatérském vytrvalostním závodě, včetně reklamní propagace firmy.

Služby a náklady zahrnuté do tohoto balíčku jsou následující:

 • zajištění a příprava sportovního automobilu MAZDA RX – 7. Jedná se o vozidlo s Wankelovým motorem o objemu 1308 ccm, spadající do divize 2 dle pravidel pořadatele. Toto sportovní kupé je vhodným základem pro použití na závodní dráze, z důvodu klasické koncepce s motorem vpředu, poháněnou zadní nápravou a rozložením hmotnosti 50 : 50. Výkon pohybující se nad hranicí 150 koní a závodní úprava už původně vynikajícího podvozku, skýtají záruku nezapomenutelných zážitků a zároveň omezení rizika výletů mimo dráhu vinou těžko zvladatelného výkonu. Vůz může být nad rámec pravidel vybaven sadou “hands free” pro komunikaci s boxem, případně videokamerou pro natáčení záběrů přímo z vozu. V roce 2008 vybojoval tento vůz ve své kategorii celkově první místo v seriálu.
 • doprava závodního vozu do místa konání akce a zpět
 • box včetně jednoho mechanika pro celou dobu konání akce
 • pohonné hmoty, provozní kapaliny a maziva pro celou dobu konání akce
 • pneumatiky pro celý závod
 • záznam dosažených časů v jednotlivých okruzích
 • upomínkové předměty o účasti na vytrvalostním závodě, případně videozáznam z vozu

Základní cena za tento balík činí 120 000,- Kč bez DPH

Je možné si rovněž pronajmout pouze jezdecké místo, to znamená určitý čas pobytu za volantem. Zpravidla se jedná o spotřebování plné nádrže, což činí obvykle něco kolem dvou hodin. Záleží na počasí, způsobu jízdy a tak podobně. Výše platby za tuto službu se řeší individuálně. Služby které nejsou v této ceně zahrnuty a mohou být za příplatek přiobjednány jsou:

 • zapůjčení přileb, rukavic a kombinéz dle požadavků pravidel závodu. Bez těchto atributů se nelze závodu zůčastnit
 • catering v boxu pro Vás a Vaše hosty
 • videozáznam průběhu závodu se zaměřením na Vaše vozidlo a team, v trvání cca 20 minut, včetně rozhovorů se členy Vašeho teamu
 • propagace na všech účastněných vozidlech v závodě

Věříme, že Vás naše atraktivní nabídka zaujme, a jsme připraveni Vám odpovědět na jakékoliv další dotazy.

 

Za benrotor-racing:

Beneš Jiří
602 763 852
benrotor(@)seznam.cz

Douhlevski Svetlin
724 141 901
svetlin.douhlevski
(@)gmail.com

Scroll to the top